czwartek, 4 lipca 2013

Wyniki konkursu

Chciałabym ogłosić wyniki konkursu, chociaż muszę przyznać, że wybrać zaledwie dwie osoby było bardzo trudno. Wszystkie odpowiedzi były ciekawe i najchętniej nagrodziłabym każdego, kto zostawił komentarz pod postem konkursowym. Niestety do rozdysponowania mam zaledwie dwie nagrody: książkę w formie tradycyjnej i audiobook czytany przez aktorkę Annę Dereszowską. I tak papierowa wersja trafi do osoby, która napisała między innymi to w komentarzu:
 "Moja osoba skromnie uczestniczy i pomaga tam, gdzie obecność nie zakłóca rytmu w relacji matka i syn, a jedynie staram się być czujnym obserwatorem chorego dziecka i kochającej matki."
i to jest Janka, 
zaś audiobook, chyba, że się nie zgodzi na taką wersję, trafi do Agnieszki, która odpowiedziała tak:
"Ja nie mam własnych dzieci, ale mam rodzeństwo - aż piątkę! Ciężko czasem sobie z nimi poradzić - często muszę dopuścić się szantażu. Na szczęście udaje mi się wyciągnąć ich na dwór równie często, co oni zasiadają przed komputerem. Ich miłość do tej maszyny mnie wręcz zadziwia... No ale cóż. Często zabieram ich na przejażdżki rowerowe, lub na lody, co pomaga ich na chwilę odciągnąć od laptopów."

Dziękuję Wam wszystkim za udział w konkursie, postaram się za jakiś czas zorganizować kolejny, a póki co zapraszam do czytania mojego bloga. Niebawem pojawią się dwa wywiady ze mną, właściwie jeden już krąży po sieci, dla Obsesji: http://magazynobsesje.pl/wywiad-z-albena-grabowska-grzyb/, jak też opublikowane zostanie opowiadanie, które napisałam... Pozdrawiam serdecznie :)

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Mój pierwszy konkurs. Bardzo udany ;-)

   Usuń
 2. Jestem taka szczęśliwa! Dziękuję! Rodzeństwo bedzie teraz mogło zapisać przed komputerem by włączyć audiobooka i oddać sie przyjemności słuchania :) tylko na tyle im pozwolę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję skromnie za na nagrodę, i za gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ proszę uprzejmie ;-)
  Wybór był bardzo ciężki... Ale wkrótce będzie nowy konkurs. Będzie można wygrać drugą część, potem trzecią...;-)

  OdpowiedzUsuń

komentarze anonimowe, jeżeli będą niekulturalne i obraźliwe, będę niestety usuwać...